Wszystkie transmisje są darmowe i odbędą się na FB/fundacjaviva.

2️⃣4️⃣ maja 16.00 Dobre resztki - kuchnia zero/less waste dla całej rodziny. Pokaz gotowania Joanny Kowalczyk-Bednarczyk z bloga Bieganizm.

2️⃣4️⃣ maja 19.00 Roślinnie i regionalnie. Pokaz gotowania Pawła Ochmana z bloga Weganon.

2️⃣5️⃣ maja 19.00 Walkę z trądzikiem zacznijmy w kuchni - diagnostyka, dietoterapia.

2️⃣6️⃣ maja 18.00 Wege dla klimatu - panel ekspercki.

O wpływie diety na klimat porozmawiają dr hab. prof. Paulina Kramarz z Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. Piotr Skubała z Uniwersytetu Śląskiego i dr Ryszard Kulik z Klubu Myśli Ekologicznej. Spotkanie poprowadzi Szymon Bujalski.

2️⃣7️⃣ maja 19.00 Dbaj o siebie - jedz roślinnie. Panel z lek. Iwą Jonik, dr Tomaszem Jeżewskim i lek. Marią Koziarkiewicz.

2️⃣8️⃣ maja 19.00 Kosmetyki wegańskie. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Wywiad - rozmowa z Sylwią Dziegieć – biochemikiem i technologiem kosmetycznym, weganką, która ochronę środowiska i zwierząt traktuje jak osobistą misję. Sylwia jest właścicielką ekologicznej „zielonej fabryki” produkującej kosmetyki na zlecenie.

2️⃣9️⃣ maja 19.00 Etyczna moda. Prezentacja stylistki Anny Marciniak.

3️⃣0️⃣ maja 19.00 Spotkanie z Magazynem VEGE. O roślinnej diecie i wegańskim stylu życia opowiedzą Królowa Polskiego Driftu – Karolina Pilarczyk oraz Adam Sułowski "Strąkman", wegański thriathlonista. Spotkanie poprowadzi Maciej Weryński, redaktor naczelny VEGE

 

 

 

 

 

Projekt i wykonanie Pollyart